קריקטורות לאירוע: ציורים המפיחים חיים בכל אירוע

עמדת קריקטורות לאירוע תהיה אטרקציה מיוחדת לקבלת הפנים, אטרקציה לאירוע כולו, אפשרות למזכרת מהאירוע לאורחים, תוספת מנצחת לכל אירוע!

קריקטורות למסיבות יום הולדת

מחפשים אטרקציות למסיבת יום הולדת למבוגרים? עמדת ציור קריקטורות תשדרג את המסיבה ותבטיח גם השתתפות פעילה של האורחים, גם מצב רוח טוב, גם מזכרת לאורחים. עם קריקטורות לאירוע אתם מבטיחים לעצמכם מסיבה שאף אחד לא ירצה לפספס, מסיבה שתהפוך לשיחת היום.

מזכרת מיוחדת לאורחים

מתכננים אירוע בלתי נשכח? עם עמדת קריקטורות לאירוע תוכלו להיות בטוחים שתהיה לכל אורח מזכרת מהאירוע. קריקטורות הן מזכרת מיוחדת יותר מעוד מגנט עם תמונת האירוע, את הקריקטורה אתם יכולים להיות בטוחים שהאורחים שלכם ישמרו בביתם. קריקטורות לאירועים הן מזכרות שהאורחים אוהבים, אתם תוכלו לראות את ההתלהבות במהירות בה האורחים נרשמים לציור הקריקטורה וממהרים להשוויץ לחברים בקריקטורה שלהם.

כמה קריקטורות כדאי להזמין?

ציור קריקטורות הקהל הישראלי מאוד אוהב, גם בחו"ל הפעילות תופסת תאוצה והופכת פופולרית מאוד. אם הזמנתם צייר קריקטורות לאירוע שלכם קחו בחשבון שהאורחים כולם ירצו לקבל קריקטורה, יהיו כאלו שינסו גם לקבל שני ציורים ויותר. קריקטורות לאירוע האורחים אוהבים אפילו יותר מצילום מגנטים. בכדי להבטיח השתתפות של כל האורחים בפעילות נתאם את זמני הפעילות והיקפה. חשוב לזכור כי אנו זקוקים לדקה וחצי לציור של כל קריקטורה, בהתאם לכך נוכל לחשב את מספר הקריקטורות אותן נוכל לצייר במשך האירוע שלכם ולבחון את הכמות בהשוואה למספר האורחים שלכם.

כיצד מנהלים את הרישום לציור הקריקטורות?

אתם כבעלי האירוע תוכלו לקבוע האם תרצו להרכיב רשימה בה נרשמים האורחים לציור קריקטורה או לחלק לאורחים כולם שוברים המזמינים אותם להגיע אל עמדת הציור בשעה מסוימת.

הצוות של דיאגו ואפרת קריקטורות לאירועים נמנה על וותיקי הציירים בתחום בארץ, אנחנו הראשונים שהפכו את ציור הקריקטורות לאטרקציה המשולבת באירועים. יש לנו וותק של 20 שנה בתחום. הניסיון מאפשר לנו להשלים ציור של קריקטורה בתוך דקה וחצי ללא פשרות איכות. התוצאה היא קריקטורה מקצועית באמה גבוהה, מצחיקה, מלאה בחן. עמדת הציור שלנו הופכת למרכז של שואו וכיף בעבור האורחים הצעירים והמבוגרים כאחד.
logo בניית אתרים