ציור קריקטורות לאירועים: אמני קריקטורה מבדרים בכל אירוע

אם הגעתם לכאן אתם כנראה מחפשים מידע על ציור קריקטורות לאירוע, חשוב לדעת כי ציור קריקטורות הוא מקצוע לכל דבר, חשוב יהיה לבחור בצוות קריקטוריסטים עם ניסיון, חוש הומור, יחסי אנוש טובים וגם רגישות. עלינו כציירי קריקטורות לזהות במבט את תכונות הגוף והאופי אותן כדאי יהיה להבליט בציור ואת תכונות האופי והגוף אותן האדם דווקא יעדיף שלא להבליט. איך עושים את זה בתוך דקה וחצי? התשובה היא ניסיון, הרבה ניסיון, כישרון ואהבה לתחום ולאנשים.

למה דווקא ציור קריקטורות לאירועים

האירוע שלכם הוא יחיד מסוגו, אנשים מיוחדים מפיקים גם אירועים מיוחדים וכאן בדיוק אנחנו נכנסים לתמונה עם אטרקציה מנצחת שמשדרגת כל אירוע. ציור קריקטורות לאירועים יהיה התוספת שתהפוך את האירוע שלכם לאירוע המדובר של השנה. אם אתם מחפשים אטרקציה לאירוע במהלכה האורחים מקבלים מזכרת מהאירוע עם ציור קריקטורות לאירועים מצאתם את המזכרת האידאלית, איש מבין האורחים לא ייצא בידיים ריקות.

באלו אירועים אפשר לשלב את האטרקציה?

יש לכם אטרקציה מנצחת אותה אפשר לשלב בכל סוגי האירועים. ציור קריקטורות לאירועים מתאים לאירועים עסקיים, אירועי חברה, מסיבות השקה, ערבי גיבוש, אירועים משפחתיים, מסיבות יום הולדת, כנסים ועוד. ציור קריקטורות מתאים לכל גיל, מבוגרים וצעירים כאחד.

סוגי קריקטורות לאירוע

ההתמחות שלנו היא ציור קריקטורות של אנשים, ניתן לתאם את הפעילות באירוע על פי בקשות אישיות שלכם. אנחנו מספקים את כל סוגי הקריקטורות, ניתן לצייר קריקטורות אישיות, קריקטורות זוגיות, קריקטורה של פנים בלבד, קריקטורה המשלבת ציור גוף מלא, קריקטורות בעיפרון או טוש, קריקטורות בצבעים ועוד.

מה אנחנו מציירים ומציעים?

ציור קריקטורות לאירועים הוא המקצוע שלנו, לרשותנו 20 שנות ניסיון, צוות דיאגו ואפרת ציור קריקטורות לאירועים הוא הראשון שהפך את ציור הקריקטורות בישראל לאטרקציה המשתלבת בכל סוגי האירועים. הפעילות כוללת ציור קריקטורות של אורחי האירוע בהתאם להנחיות שלכם כבעלי האירוע. הזמן הדרוש לנו בכדי לצייר כל קריקטורה הוא דקה וחצי, כאשר משלבים שני ציירים באירוע הקצב מהיר לכל האורחים שמעוניינים לקבל קריקטורה מצליחים לקבל אחת. התוצאה בתוך דקה וחצי היא קריקטורה מקצועית מצחיקה, קריקטורה עם הרבה חן, הומור וסגנון.

logo בניית אתרים