קריקטורות

רוצים להזמין קריקטוריסט לאירוע ואנכם בטוחים מהי קריקטורה? הגעתם למקום הנכון. קריקטורה היא איור שן אדם או סיטואציה מסוימת בצורה מוגזמת ומופרזת, הציור מבליט פרטים מסוימים (לרוב מאפיינים חיצוניים או תכונות מצחיקות) מתוך מטרה להצחיק. קריקטורות משמשות גם להעברת ביקורת, מסרים חברתיים, שעשוע ושאר מטרות, כאן אנו מתמקדים בציור קריקטורות לאירועים.

איך מציירים את הקריקטורה?

הציור בעבורנו הוא פעולה טבעית, מבט אחד עליכם והיד כבר מתחילה לשרבט ולצייר בעצמה עוד קריקטורה שנונה ומלאה בחן וסגנון.

ציור קריקטורות עם רגישות

הרבה פעמים שואלים אותנו איך אנחנו יודעים מה לצייר או איך אנחנו יודעים אלו תכונות אופי וגוף להבליט בצורה מצחיקה מבלי להעליב? התשובה לכך היא ניסיון, רגישות והרבה אהבה לתחום ולבני אדם. ציירי קריקטורות חייבים לפתח חוש שישי שיאפשר להם כמעט לקרוא מחשבות. במקרים בהם אנחנו לא בטוחים איך לאפיין את האדם מולנו אנחנו פשוט שואלים או מבקשים את אותו אדם לספר לנו משהו על עצמו במשפט אחד. אתם תאמרו לנו במשפט אחד מה מאפיין אתכם? מה מרגש אתכם ומהו הדבר אותו אתם הכי אוהבים, אנחנו כבר נהפוך את זה לקריקטורה.

דגשים לקריקטוריסט מתחיל

ציור קריקטורות הוא הרבה יותר מיכולת ציור מהירה, בכדי להפוך צייר קריקטורות מצליח ומקצועי עליכם לשלב יחד כישרון, ניסיון, רגישות, הומור, תודעת שירות ויחסי אנוש טובים. אנחנו כציירים באירוע מתבקשים לתת שירות לבעל האירוע ולכלל האורחים, עלינו לגלות סבלנות, יחסי אנוש טובים ובמקרים רבים גם רגישות ויצירתיות. אם אתם מעוניינים לעסוק בתחום באופן מקצועי הצעד הראשון יהיה צפייה בצוות מקצועי בשעת עבודתו, מדובר במקצוע לכל דבר, המקצועי שלנו.

השירות שלנו

צוות דיאגו ואפרת קריקטורות לאירועים מוביל את הענף מזה שנים רבות, הניסיון שלנו מבטיח לכם שקט נפשי, יש לנו וותק של 20 שנה בתחום. דרושה לנו כדקה וחצי בעבור כל ציור של קריקטורה, כאשר מזמינים שני ציירים הקצב מהיר. שימו לב, קצב מהיר של ציור חשוב מאוד כאשר מזמינים צייר קריקטורות לאירוע ולכן, ישנה חשיבות רבה לניסיון של הצייר. בתוך דקה וחצי אנחנו מספקים קריקטורה מקצועית ברמה גבוהה עם חן, הומור ואישיות, כל זאת ועוד תוך מתן שואו מדהים לאורחים. מעמדת ציור, אתם  מקבלים שואו מהמם בסטנדרטים בינלאומיים, אטרקציה מנצחת לכל סוגי האירועים".
logo בניית אתרים