קריקטורות לאירועים

מחפשים אטרקציה מקורית לאירוע? רוצים להוסיף קצת הומור לאירוע? קריקטורות לאירועים הן אטרקציה שכולם אוהבים, אטרקציה משעשעת עם קריצה של אלגנטיות, תוספת נכונה לכל אירוע מוצלח.

כמה קריקטורות אפשר לצייר בכל אירוע?

צוות של שני ציירי קריקטורות עם ניסיון וכישרון כמו שלנו מצליח לצייר קריקטורה אחת בדקה וחצי, מדובר בקצב מהיר. את מספר הקריקטורות לאירוע שלכם נקבע בהתאם לשעות העבודה ולאופי האירוע. נוכל לצייר קריקטורות במהלך האירוע כולו או רק במהלך קבלת הפנים בהתאם לבקשה שלכם.

לאלו אירועים זה מתאים?

אטרקציה כמו קריקטורות לאירועים אפשר לשלב בכל סוגי האירועים. אנחנו משתתפים באירועים גדולים, אירועים קטנים, אירועים יוקרתיים רשמיים, אירועים קלילים לילדים ונוער, מסיבות יום הולדת, מסיבות סיום, השקות ועוד. ניתן לתאם את אופי הפעילות בהתאם לאופי האירוע שלכם.

מה אתם מתבקשים להכין?

את ציוד הציור אנחנו מביאים עמנו בהתאם לכמות הציורים וכמות האורחים, תמיד נביא עמנו מעט יותר חומרי גלם מהדרש בכדי להבטיח עבודה שוטפת ומהירה. אתם מתבקשים להכין פינה במתחם האירוע בה נוכל להקים את עמדת הציור, נבקש כי תהיה זו פינה מוארת בה עם נגישות נוחה לאורחים, לציירים וגם לסקרנים.

מה אנחנו מציעים?

צוות דיאגו ואפרת קריקטורות לאירועים הם ראשוני ציירי הקריקטורות באירועים בארץ, הניסיון שלנו הוא היתרון שלכם. הניסיון בא לידי ביטוי בציור מהיר של קריקטורות מצחיקות ויפות תוך שילוב של רגישות ויחסי אנוש טובים. אנחנו יודעים לזהות במבט אלו תכונות ונתוני גוף כדאי להדגיש בקריקטורה ואלו לא כדאי. עם וותק של 20 שנה בתחום אצלנו תקבלו את השירות הטוב ביותר ואת הקריקטורות היפות ביותר. כל ציור של קריקטורה דורש כדקה וחצי של עבודה, כאשר משלבים דוכן קריקטורות לאירועים מהירות הציור חשובה מאוד וכאן נכנס לתמונה הניסיון שלנו. אנחנו שני ציירים מנוסים שמספקים קצב עבודה מהיר עם שירות אדיב וחיוך על הפנים.

הלקוחות שלנו חוזרים ואומרים : " עם דיאגו ואפרת קריקטורות לאירועים מקבלים הרבה יותר מעמדת ציור, אתם  מקבלים שואו מהמם בסטנדרטים בינלאומיים, אטרקציה מנצחת לכל סוגי האירועים".
logo בניית אתרים