קריקטוריסט לאירוע

מקום לאירוע כבר בחרתם, התאריך נקבע ויש כבר קונספט עיקרי, צלם, מוסיקה וקייטרינג. כעת נותר לכם רק לבחור תוספת של אטרקציות בכדי להפוך את האירוע מהנה בעבורכם ובעבור האורחים. בחירה נכונה של אטרקציות לאירוע היא התוספת הקטנה שהופכת אירוע רגיל להצלחה מסחררת.

כמו כל אחד אחר, גם אתם שואפים להפוך את האירוע שלכם לאירוע המדובר של השנה, עם תוספת של האטרקציות הנכונות תצליחו לעשות זאת בקלות. המילה האחרונה בתחום האירועים היא קריקטוריסט לאירועים על פני צלמי מגנטים. המגנטים כבר הרבה פחות מלהיבים את האורחים, הטרנד החם ביותר בתחום האירועים שייך היום לקריקטורות.

למה כדאי?

  1. אטרקציה מקורית לאירוע מוצלח.
  2. מזכרת מיוחדת לאורחים.
  3. תוספת אלגנטית עם קריה של הומור.
  4. אפשרות להשתתפות של כלל האורחים בפעילות תוך ציור מהיר של קריקטורות.
  5. התאמה לכל גיל, צעירים ומבוגרים כאחד.
  6. מתאים לכל סוגי האירועים והמסיבות.
  7. אין צורך בהכנות קודמות במתחם.

אם אתם מחפשים קריקטוריסט לאירועים ברמה גבוהה, הצוות של דיאגו ואפרת קריקטורות לאירועים הוא הבחירה הנכונה.

איך מציירים קריקטורה?

הסוד שלנו לציור מהיר של קריקטורה הוא ניסיון והרבה אהבה לתחום, בתוך מבט אחד אנחנו כבר רואים בראש את הקריקטורה שנצייר בעבורכם, בתוך כחצי דקה הקריקטורה כבר כמעט מוכנה. איך זה ייתכן? 20 שנות ניסיון הן הבסיס לציור מהיר באיכות גבוהה, המהירות אינה גורעת מהאיכות, הקריקטורות שלנו מפורטות ומקצועיות.

אם תרצו אתם לצייר קריקטורה נזמין אתכם להביט בנו במהלך העבודה וללמוד את הטכניקה הבסיסית. קריקטורה מלאה אנחנו מציירים בתוך כדקה וחצי, תהיה זו קריקטורה מלאה בחן, אישיות, הומור. אנחנו מביאים עמנו וותק, יחסי אנוש טובים, מצב רוח טוב, הומור, שואו, רגישות ורמה גבוהה של מקצועיות ושירות לכם ולאורחים שלכם.

מה אנחנו צריכים בשביל להתחיל לעבוד?

עמדת עבודה מוארת ונוחה בה נוכל לסדר את הציוד ולקבל את האורחים שלכם בשואו מהמם והרבה מצב רוח טוב. נאמר מראש כי כאשר מזמינים קריקטוריסט לאירועים האורחים כולם ממהרים אל הדוכן ומבקשים להירשם לציור קריקטורה, לכן, חשוב יהיה להסדיר מראש רשימה מסודרת של האורחים או לחלק לאורחים שוברים.
logo בניית אתרים